Σύμβουλος Πωλήσεων - Larnaca, Κύπρος - Cassandra Trading Ltd

    Cassandra Trading Ltd
    Cassandra Trading Ltd Larnaca, Κύπρος

    Βρέθηκε σε: beBee S2 CY - πριν 1 εβδομάδα

    Default job background
    Πλήρης απασχόληση
    Περιγραφή

    Η CassandraTradingLtd , θυγατρική της δημόσιας εταιρείας CyprusTradingCorporationPlc , που ασχολείται με την εισαγωγή και διανομή των καπνικών προϊόντων της Philip Morris International, ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων για τα καταστήματα IQOS στις επαρχίες Λάρνακα και Πάφο.

    Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

    • Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση προϊόντων.
    • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών.
    • Διατήρηση καλής γνώσης των προϊόντων.
    • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων.
    • Ορθή διαχείριση ταμείου.

    Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

    • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών.
    • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
    • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών.
    • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων.
    • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα.

    Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

    Not what you are looking for? Try these related job searches
    Θέσεις εργασίας για Σύμβουλος Πωλήσεων στη Λάρνακα
    Θέσεις εργασίας για Σύμβουλος Πωλήσεων στην Κύπρο
    Cassandra Trading jobs in Larnaca
    Sales jobs in Larnaca
    Cyprus Sales jobs

    Ψάχνεις δουλειά ή εργαζόμενο στην Κύπρο; Δες όλες τις διαθέσιμες θέσεις και κάνε αίτηση ή δημοσίευσε τις θέσεις εργασίας σου τώρα στο Cyprus Work.